KONST / Litografier / Färglitografi 12948606
nr 1294 8606
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 38/290. Motivet: 39x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:33:30
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr